MEHU johto ja yhteystiedot

Seppo Lehtonen

Puheenjohtaja  2015 2016 2017

Vuoden Mehulainen 2012

040 500 0589

sj.lehtonen@elisanet.fi

Osoite Rantakiventie 11 C    00960 Helsinki/Vuosaari

Irene Runne

Varapuheenjohtaja

050 404 5645

irene.runne@gmail.com

Anneli Koivisto

Sihteeri

puh. 040 041 9839

anneli.koivisto@pp2.inet.fi

Pirkko Huhtakallio

Tiedottaja, jäsenasiat ja  petankki

Vuoden Mehulainen 2018

040 050 4379

phuh@luukku.com

Juhani Kukka

Taloudenhoitaja

MEHU-darts jaostovastaava

040 5211 425

mehu.juhani@gmail.com

 

Maritta Maununen

Hallituksen jäsen

040 518 8631

maritta.maununen@welho.com

 

Rauli Warto

Hallituksen jäsen

040 544 2214

rauli.warto@gmail.com

Osoite Helsinki

Risto Pieviläinen

Hallituksen jäsen

puh. 050 384 9188

risto.pievilainen@kolumbus.fi

Ulla Tuononen

Hallituksen jäsen ja Asahin vetäjä

040 553 5225

ulla.tuononen@elisanet.fi

 

Golf

Heikki Hamberg, 040 718 2635, heikki.hamberg@gmail.com ja Kari Saarenketo, 0403 101 242, kari@saarenketo.fi

Keilaus

 

Petankki

Pirkko Huhtakallio  puh. 040 050 4379    phuh@luukku.com            

 

Filosofia- ja kulttuurijaos
 

Filosofia: Heikki Kurttila     050 300 7826     h.kurttila@pp1.inet.fi
Kulttuuri: Eila Rossi-Raittinen ja Kari Leppänen

Mustikkamaan huolto

 

Mustikkamaan Vuokraukset ja Varaukset

 

Puheenjohtajat. 1979-2017

1979-1981 Erkki Gröndahl

1982-1997 Kari Saarenketo

1998-1999 Sirpa Eronen

2000-2007 Mikko Stylman

2008-2012 Matti Huuhka

2013-2014 Per-Erik Nelin

2015-        Seppo Lehtonen

Varapuheenjohtajat 1979-2017

1979-1980 .Juuso Salonen

1981           Kari Saarenketo

1982.          Veijo Kröger

1983-1987. Urpo Kursu

1988-1994. Pentti Jäälinna

1995-1996. Jorma Nirhamo

1997-2000. Hannu Alanoja

2001-2005. Kari Saarenketo

2006-2009. Kaisa Koskinen

2010-2011. Harri Pirhonen

2012-2014. Seppo Lehtonen

2015         Maria Segercranz

2016-        Pirkko Huhtakallio

Sihteerit 1979-2017

1979-1982 Pekka Kontkanen

1983-31.5.1984 Pirkko Heikura

1.6.1984-304.1986 Aulis Soininen

1.5.1986-31.12.1986 Seppo Puhakka

1987-1993 Arja Pennanen

1994-1997 Sirpa Eronen

1998-1999 Anneli Koivisto

2000-2007 Risto Mustonen

2008-2013 Pirjo Rosqvist

2014-2015 Ritva Hanski

2016-        Kari Mattila

Talouden hoitajat 1979-2017

1979-1980 Kari Saarenketo

1981         Eero Jämbäck

1982-1984 Marja-Liisa Kunnas

1985-1988 Leila Kontio-Häsä

1989-1994 Risto Paananen

1995-2012 Pirkko Holappa

2013-2015 Tuula Suomäki

2016          Maria Segercranz

2017          VT. Juhani Kukka

2018 -         Juhani Kukka